Mūsų projektai

PLĖTOJAMI
ĮGYVENDINTI
Sensu
Vytauto g. 2, Palanga

Birutės parko pašonėje plėtojamas 4 aukštų pastatas, kokybiškam gyvenimui ar atostogoms prie jūros.

Viešnagė
J. Simpsono g. 21, Palanga

Istorinėje Palangos senamiesčio zonoje, apsuptas ilgaamžių pušų, plėtojamas išskirtinis keturių poilsio pastatų projektas.

Vila Lūšis
Kęstučio g. 19B, Palanga

Išraiškingos architektūros vila, žvelgianti į Palangos senojoje dalyje esantį pasakų parką su ilgaamžėmis pušimis ir skulptūromis.

Vanagupės parkas
Vanagupės g. 7F, Palanga

Harmoningai į pajūrio kraštovaizdį įsiliejęs modernus gyvenamasis kvartalas, kuriame nepriekaištingai sujungta kokybė, estetika, prabanga ir funkcionalumas.

Pajūrio terasos
Aido tak. 54, Palanga

Privatus idvididualių namų kvartalas nuo Palangos miesto šurmulio atitolusiame Kunigiškių rajone, kur susipina kurorto dvasia ir visi miestietiško komforto namuose privalumai.

Maironio namai
Maironio g. 4, Palanga

Pirmasis Lumont projektas Palangos miesto centre, kur modernūs daugiabučiai įsikūrė šalia kurorto vakarinę romantiką sustiprinančio muzikinio fontano, o pagrindinės Palangos strateginės vietos pasiekiamos ranka.

Užkanavės 54
Užkanavės g. 54, Palanga

Pirmasis Lumont projektas Palangoje įsikūrė ramioje, nuo Palangos miesto per 3 km nutolusioje vietoje – Kunigiškėse. Čia, iki itin tvarkingo ir atokaus Baltijos jūros paplūdimio vos keli žingsniai…

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.