Vanagupės parkas

Vanagupės g. 7F, Palanga
282 butai
Statybų pabaiga: 2022 IV ketvirtis
INTRO

Gražiausios Jūsų istorijos gali gimti čia – Vanagupės parke – išskirtinėje, pušynu apglėbtoje ir jūra alsuojančioje vietoje. Harmoningai į pajūrio kraštovaizdį įsiliejęs modernus gyvenamasis kvartalas, kuriame nepriekaištingai sujungta kokybė, estetika, prabanga ir funkcionalumas – ne vien tik pastatai komfortiškam nuolatiniam Jūsų gyvenimui ar atostogoms, bet ir jaukūs, ramybę bei privatumą saugantys namai, kuriuose gera mėgautis kasdienybės stebuklais ir kurti unikalias savo istorijas…

282
butai
600
metrų iki jūros
A+
Energinė klasė
IŠSKIRTINĖS

Projekto savybės

Harmoningas įsiliejimas į vietos gamtovaizdį, pajūrio estetikos nesutrikdantys architektūriniai sprendimai tapo mūsų vizijos ašimi. Išsikėlę sau iššūkį neopriekaištingai sujungti kokybę, estetiką, prabangą ir funkcionalumą, mes ne tik pastatėme pastatus komfortiškam kasdieniam gyvenimui ar atostogoms, bet ir prisidėjome prie jaukių, ramybę ir privatumą saugančių namų kūrimo, kuriuose gera mėgautis kiekviena akimirka.

Subtilus, su natūralia gamta derantis teritorijos apželdinimas ir toliau liks tik mūsų rūpesčiu – nuolatos puoselėsime Jūsų namų aplinką, kad galėtumėte mėgautis nesutrikdyta pajūrio estetika.

  • Gyvenamoji paskirtis
  • Visi butai su kokybiška pilna apdaila
  • Erdvios terasos arba balkonai kiekvienam butui
  • Itin ekonomiškas dujinis grindinis šildymas
  • Kondicionavimo Sistema oras-oras
YPATINGA

Projekto vieta

Gyvendami visai šalia jūros, pušyno apsuptyje, atokioje ir ramioje vietoje, Jūs nesijausite izoliuoti nuo miesto įvykių – Palangos centras su kurorto šurmuliu pėstute pasiekiamas per kelioliką minučių. Aktyvaus poilsio mėgėjų laukia bėgimo takas “Labrytys” ir šalia jo įrengtos treniruoklių aikštelės, pasiilgusių sveikatingumo procedūrų – netoli esančios gydyklos ir SPA centrai.

  • 5 min. pėstute iki paplūdimio
  • 5 min. pėstute iki SPA, restorano
  • 3 min. pėstute iki bėgimo tako
  • 2 min. pėstute iki dviračių tako
Vanagupės g. 7F, Palanga

PERŽIŪRĖKITE KITUS
MŪSŲ PROJEKTUS

SUŽINOKITE DAUGIAU
APIE PROJEKTĄ

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.