Užkanavės 54

Užkanavės g. 54, Palanga
48 butai
Statybų pabaiga: 2014 m.
Susisiekime

  Vienas arba daugiau laukeliai buvo netinkamai
  užpildyti. Prašome pasitikrinti.

  Dėkojame, Jūsų žinutę gavome.
  Netrukus susisieksime.

  INTRO

  Rami, nuo Palangos miesto per 3 km nutolusi vieta, kur atokią ir tvarkingą jūros pakrantės atkarpą pėstute galima pasiekti vos per kelias minutes bei jaukūs, šiuolaikiški, ekonomiški ir šviesūs butai – privalumai, kuriuos pasiūlėme būsimiems šio projekto gyventojams.

  48
  butai
  150
  metrų iki jūros
  IŠSKIRTINĖS

  Projekto savybės

  Tai projektas visiškai pateisinęs mūsų tuo metu prisiimtą riziką statyti pirmuosius daugiabučių tipo namus Kunigiškėse. Vardan būsimų gyventojų komforto ir galimybės mėgautis erdve bei nuostabiais aplinkos vaizdais, buvo atsisakyta vieno iš trijų daugiabučių statybos.

  Aukšti kokybės reikalavimai, harmoningas santykis su supančia pajūrio gamta, dėmesys kliento privatumui bei komfortui – vertybės ir prioritetai, kuriais vadovaujamės savo darbe, leido pasiekti optimaliausių, džiuginančių rezultatų.

  YPATINGA

  Projekto vieta

  Pušys, jūros bangos bei abiejų šių derinių kvapų natos ore. Kai viskas taip arti, galima kasdien jausti tikrą kurorto dvasią savo namuose ir šalia jų.

  • 2 min. pėstute iki paplūdimio
  • 1 min. pėstute iki pušyno
  • 1 min. pėstute iki dviračių tako
  • 3 km iki Palangos miesto
  Užkanavės g. 54, Palanga

  PERŽIŪRĖKITE KITUS
  MŪSŲ PROJEKTUS

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.