Nekilnojamojo turto plėtojimas, priežiūra ir valdymas vienose rankose

Aukščiausiam meistrystės standartui reikia laiko ir mes jo skiriame tiek, kiek reikia.
Neskubiname statybų, nuosekliai siekiame perfekcionizmo kiekviename darbų etape ir galiausiai tęsiame priežiūrą.
Įgyvendinę projektą būname šalia tam, kad įsitikintume, kaip per laiką problemų tiesiog nekyla.

10+

metų veikloje nuosekliai siekiame perfekcionizmo

500+

naujakurių pasirinko namus mūsų projektuose

Plėtojimas

Įgyvendinę 30 000+ m2 ploto projektus premium būsto rinkoje nepalikome abejonių dėl kokybės. Turėdami prabangą dirbti su vienu projektu tiek, kiek reikia, puoselėjame saugumo ir ramybės jausmą, kurio vertė atsiskleidžia per laiką.

Valdymas

Plečiame veiklos spektrą laisvalaikio paslaugomis, kad investuoti į gyvenimo kokybę taptų dar maloniau ir patogiau. Valdydami viešbučių ir restoranų veiklas niekada nesirenkame lengviausio kelio.

Nekilnojamojo turto plėtojimas

Mums svarbu padaryti daugiau nei pakanka: skirti pakankamai laiko įkvėpimui, sprendimų priėmimui, darbams ir idėjų išbaigimui.
Įgyvendinę projektą išliekame šalia, tad projektų kokybė ir klientų ramybė kalba pati už save.
Nesivaikome trumpalaikių tendencijų, kuriame klasiką – saugumo jausmą ir vertę ilgam.

DĖMESYS DETALĖMS

ESAME ŠALIA

ILGALAIKĖ VERTĖ

Nekilnojamojo turto valdymas

Augantis laisvalaikio paslaugų poreikis pajūryje valdant viešbučius ir restoranus neleidžia daryti klaidų.
Kuriame naujus kokybės standartus, kad pagrįstume savo vertybes. Kruopščiai, žingsnis po žingsnio apgalvojame kiekvieną detalę ir jos įgyvendinimą. Laukti, šiltai priimti, išgirsti, nustebinti – mūsų pažadas Jums.

AUKŠTI LŪKESČIAI

KOKYBĖS STANDARTAS

IŠPILDYTAS PAŽADAS

Jūra įkvepia gyvenimui

Visus savo projektus įgyvendinome pajūrio grožiu išsiskiriančiuose Palangos pušynuose ir toliau nuolat ieškome ypatingų vietų būsimiems projektams vykdyti.
Gyva ir galinga jūra įkvepia mus kurti, o Jus – gyventi.

SUPRATIMAS IR PASITIKĖJIMAS

Boutique verslo
vertybės

Puoselėdami savo architektūrines idėjas ir išskirtinio būsto koncepciją vadovaujamės boutique verslo vertybėmis: su klientais bendraujame tiesiai ir atvirai, išgirsdami jų poreikius ir pažindami pasaulėžiūrą. Noriai dalinamės savo įžvalgomis ir kūrybiniais sprendimais. Nėra klausimų, kurių vengtume, nėra atsakymų, kurių nepateiktume. Toks atviras ryšys ir skaidrumas kuria abipusį supratimą ir pasitikėjimą, o tai – vertingo bendradarbiavimo pamatas.

VISKAS YRA PRIORITETAS

Kokybė pagal
mus

Pakankama mūsų netenkina. Smulkios detalės sukuria visumą, todėl sau keliame aukščiausius standartus ir vykdome atidžią statybų kontrolę kiekviename etape – tikime, kad viskas yra prioritetas. Garantuojame saugumo ir kokybės jausmą ilgam. Principingumas, perfekcionizmas, sąžiningumas, nuoseklumas – nuo mūsų filosofijos neatskiriamos vertybės, vedančios į priekį.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.