Pajūrio terasos

Aido tak. 54, Palanga
17 namų
Statybų pabaiga: 2018 metai
Susisiekime

    Vienas arba daugiau laukeliai buvo netinkamai
    užpildyti. Prašome pasitikrinti.

    Dėkojame, Jūsų žinutę gavome.
    Netrukus susisieksime.

    INTRO

    Itin ekonomiškas projektas žaliame, besivystančiame, nuo Palangos šurmulio atitolusime Kunigiškių rajone. Kad gyventojams būtų pasiūlytas maksimalus komfortas, o pirkinio vertė su laiku dar labiau atsiskleistų, plėtojant projektą buvo skirta ypatingai daug dėmesio sprendimams, jungiantiems estetikos ir praktiškumo aspektus.

    17
    namų
    800
    metrų iki jūros
    A+
    energinė klasė
    IŠSKIRTINĖS

    Projekto savybės

    Saugioje, uždaroje teritorijoje pastatyta 17 namų. Visi parduoti būstai pilnai įrengti, džiuginantys erdviomis terasomis bei privačiu žemės sklypu. Gyventojus čia pasitinka trinkelėmis išklotas ir veja apželdintas kiemas bei paruoštos vietos automobiliams prie kiekvieno namo. Nepamiršti ir praktiški sprendimai patogumui užtikrinti – kiekvienam namui įrengti erdvūs sandėliukai dviračiams ir kitam sporto inventoriui.

    • Visi namai su kokybiška pilna apdaila
    • Erdvūs, privatūs kiemai kiekvienam namui
    • Visos miesto komunikacijos
    • Aptverta, saugi teritorija
    YPATINGA

    Projekto vieta

    Būstas šiame kvartale – tai puikus pasirinkimas tiek vertinantiems privatumą bei ramybę, tiek azartiškiems aktyvaus poilsio mylėtojams. Pastarieji neliks abejingi galimybei greitai ir patogiai pasiekti erdvų paplūdimį bei kaituotojus ir kitus ekstremalaus sporto entuziastus draugėn sukviečiantį Pasaulio kraštą.

    • 10 min. pėstute iki paplūdimio
    • 7 min. pėstute iki dviračių tako
    • 5 km iki Palangos miesto
    • 5 km iki Šventosios
    Aido tak. 54, Palanga

    PERŽIŪRĖKITE KITUS
    MŪSŲ PROJEKTUS

    Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.