Naujienos

Vanagupės Parko projekte užbaigti bei 100% priduoti paskutiniojo etapo butai!

2023-01-09

Dar 2015 metais išskirtinėje, pušynu apglėbtoje ir jūra alsuojančioje vietoje pradėtame plėtoti Vanagupės Parko projekte, jau užbaigti bei 100% priduoti paskutiniojo etapo butai!

Projektas ,,Viešnagė“ – geriausias metų ateities projektas!

2022-12-09

Jau 15 metus Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir Darnios plėtros akademijos rengiami geriausių NT projektų rinkimai pasiekė finišo tiesiąją. Labai didžiuojamės galėdami Geriausio Ateities Projekto titulą parvežti į Lietuvos pajūrį.

LUMONT įmonių grupė savo veiklos spektrą plečia laisvalaikio paslaugomis.

2022-11-22

LUMONT įmonių grupė užsiimanti nekilnojamojo turto plėtojimu, priežiūra ir valdymu, dar prieš 3 metus savo veiklos spektrą praplėtė laisvalaikio paslaugomis.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos nariai (LNTPA) lankėsi LUMONT vystomuose projektuose ,,Vanagupės Parkas” ir ,,Viešnagė”

2022-10-27

Penktadienį Lumont vystomuose projektuose sulaukėme garbingų ir ypatingų svečių – Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių, kurie atvyko gyvai pamatyti, susipažinti ir įvertinti ,,Vanagupės parkas“ bei ,,Viešnagė“ projektų.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.