Naujienos

LUMONT įmonių grupė savo veiklos spektrą plečia laisvalaikio paslaugomis.

2022-11-22

LUMONT įmonių grupė užsiimanti nekilnojamojo turto plėtojimu, priežiūra ir valdymu, dar prieš 3 metus savo veiklos spektrą praplėtė laisvalaikio paslaugomis.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos nariai (LNTPA) lankėsi LUMONT vystomuose projektuose ,,Vanagupės Parkas” ir ,,Viešnagė”

2022-10-27

Penktadienį Lumont vystomuose projektuose sulaukėme garbingų ir ypatingų svečių – Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių, kurie atvyko gyvai pamatyti, susipažinti ir įvertinti ,,Vanagupės parkas“ bei ,,Viešnagė“ projektų.

Įmonių grupė LUMONT tapo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nariais!

2022-10-19

Tapdami Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) bendruomenės dalimi įgysime svarbią galimybę iš arčiau stebėti bei įsisavinti gerąsias rinkos praktikas, užmegzti naujus ryšius. Taip pat vertiname atsiradusią galimybę dalintis savo veiklos patirtimi, įžvalgomis, taip siekiant prisidėti prie rinkos standartų kėlimo.

Vanagupės Parko projekte vykdomi baigiamieji statybos darbai

2022-08-19

LUMONT vystomo Vanagupės parko projekto paskutiniajame etape jau atliekami užbaigiamieji butų bei laiptinių apdailos darbai. Naujakuriai netrukus galės džiaugtis savo naujais namais Palangoje, o ieškantiems ramybės oazės ant jūros kranto vis dar galime pasiūlyti 2-3 kambarių (35-54 kv. m) butus su pilna apdaila.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.