Naujienos

Naujausias LUMONT projektas Palangoje – SENSU

2024-01-26

Skyrę pakankamai laiko įkvėpimui, idėjų išbaigimui ir sprendimų priėmimui, su džiaugsmu pristatome naujausią LUMONT plėtojamą projektą – SENSU.

Arch. Donatas Rakauskas už projektą “Viešnagė” apdovanotas tarptautiniu “The Architecture MasterPrize” 2023 apdovanojimu

2023-12-20

Metus užbaigiame itin pakiliomis nuotaikomis – tarptautinis “The Architecture Masterprize” konkursas, vienu iš nugalėtojų, už aukščiausią meistriškumą architektūroje, paskelbė arch. Donato Rakausko projektuotą “Viešnagę” Palangoje.

Projektas ,,Viešnagė“ – pripažintas geriausiu 2023 m. projektu poilsio NT kategorijoje!

2023-12-08

Dar 2022 m. ,,Viešnagė” pripažinta geriausiu metų ateities projektu, šiemet išpildžiusi ir įgyvendinusi visus projekto sprendinius, jau gali didžiuotis ir svarbiausiu konkurso laimėjimu.

Išskirtinai Viešnagės projektui sukurtas unikalus „Diamond“ parketo raštas.

2023-11-10

Unikaliam projektui – unikalūs sprendimai. Išskirtinai Viešnagės projektui kurtas „Diamond“ parketo raštas papuošė pavyzdinių apartamentų grindis.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.