Vanagupės Parko projekte užbaigti bei 100% priduoti paskutiniojo etapo butai!

2023-01-09

Dar 2015 metais išskirtinėje, pušynu apglėbtoje ir jūra alsuojančioje vietoje pradėtame plėtoti Vanagupės Parko projekte, jau užbaigti bei 100% priduoti paskutiniojo etapo butai!

Vanagupės Parko projektas padiktavo itin aukštus reikalavimus. Harmoningas įsiliejimas į vietos gamtovaizdį, pajūrio estetikos nesutrikdantys architektūriniai sprendimai buvo tapę vizijos ašimi. Išsikėlę sau iššūkį nepriekaištingai sujungti kokybę, estetiką, prabangą ir funkcionalumą, mes ne tik pastatėme pastatus komfortiškam kasdieniam gyvenimui ar atostogoms, bet ir sukūrėme jaukius, ramybę ir privatumą saugančius namus, kuriuose įsikūrė daugiau nei 200 laimingų šeimų .

Turėdami galimybę dirbti su vienu projektu tiek, kiek reikia, neskubindami statybų bei apgalvodami kiekvieną detalę, puoselėjame saugumo ir ramybės jausmą, ir sukūrėme tokį produktą, kurio vertė atsiskleidžia per laiką.

Ieškantiems kokybiškų namų prie jūros, paskutinė galimybė įsigyti 2-3 kambarių butus su pilna apdaila. Kviečiame atvykti į Palangą ir susipažinti su projektu gyvai. Dirbame ir savaitgaliais!

Registracija dėl apžiūros: +370 690 00015 arba info@lumont.lt

Daugiau informacijos apie projektą: www.vanagupesparkas.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.