Nekilnojamojo turto plėtros ir valdymo įmonių grupė LUMONT mini 10 metų veiklos sukaktį!

2022-07-21

Jau daugiau nei 10 metų kuriame vertę, kuri atsiskleidžia per laiką. Nuo 2012 metų Palangoje įgyvendinome ne vieną išskirtinį projektą, kurių kiekvienas leido įgauti vis daugiau patirties bei išugdyti aiškią veiklos viziją bei filosofiją ateičiai.

Dažniausiai būsto statytojai rūpinasi pastatu, o būsimi jo gyventojai – namais ir jaukumu. Mums rūpi ir viena, ir kita. Mes ne tik statome namus – mes statome juos ten, kur patys norėtume gyventi, statome taip, tarsi patys ketintume juose įsikurti ir sukuriame tokią aplinką, kurios nuoširdžiai linkėtume savo šeimai ir artimiesiems. Rūpinamės ne tik technine pastato puse, bet ir būsimų gyventojų namais, jų nuošalumu, patogumu ir patikimumu.

Prisiėmę didžiulę riziką, dar 2012 metais pastatėme pirmuosius daugiabučių tipo namus Kunigiškėse. Rami, nuo Palangos miesto per 3 km nutolusi vieta, kur atokią ir tvarkingą jūros pakrantės atkarpą pėstute galima pasiekti vos per kelias minutes bei jaukūs, šiuolaikiški, ekonomiški ir šviesūs butai – privalumai, kurie neliko pirkėjų neįvertinti.

2015 metais pradėjome vystyti pirmąjį projektą pačiame kurorto centre – Maironio namus, kurį įgyvendinome trejais etapais, kiekvieno jų metu pastatydami atskirą daugiabuti keturių aukštų pastatą, kurių kiekvienas galiausiai harmoningai susijungė į bendrą visumą. Kadangi būsimų gyventojų komfortas ir privatumas mums buvo vieni svarbiausių kriterijų, rinkomės tokius sprendimus, kurie leistų net ir gyvenantiems judriame kurorto centre sukurti jaukią ir ramią kasdienybę.

2017 metais sugrįžę į Kunigiškes, uždaroje teritorijoje pastatėme 17 namų. Visi būstai parduoti pilnai įrengti, džiuginantys erdviomis terasomis bei privačiu žemės sklypu. Nepamiršti ir praktiški sprendimai patogumui užtikrinti – kiekvienam namui įrengti erdvūs sandėliukai dviračiams ar kitam sporto inventoriui.

Tais pačiais 2017 metais išskirtinėje, pušynu apglėbtoje ir jūra alsuojančioje vietoje pradėtas plėtoti ir  pirmasis Vanagupės Parko projekto etapas, kuris padiktavo itin aukštus reikalavimus. Harmoningas įsiliejimas į vietos gamtovaizdį, pajūrio estetikos nesutrikdantys architektūriniai sprendimai tapo mūsų vizijos ašimi. Išsikėlę sau iššūkį nepriekaištingai sujungti kokybę, estetiką, prabangą ir funkcionalumą, mes ne tik pastatėme pastatus komfortiškam kasdieniam gyvenimui ar atostogoms, bet ir prisidėjome prie jaukių, ramybę ir privatumą saugančių namų kūrimo, kuriuose gera mėgautis kiekviena akimirka. 2018-2022 metais sėkmingai vystomi tolimesni Vanagupės Parko projekto etapai.

2020 metais sąmoningumas investuoti į sveikatą – ne tik fizinę, bet ir dvasinę bei psichologinę – mus paskatino kurti paslaugas laisvalaikio patirtims pajūryje. 2020 metais legendiniam viešbučiui ,,Žilvinas‘‘ patekus į mūsų rankas jautėme didžiulę atsakomybę prikeldami naujam gyvenimo etapui šį praeitį menantį bei architektūrinę vertę turintį statinį. Siekdami išlaikyti ,‚Žilvino“ istorijos tęstinumą išsaugojome kiek įmanoma daugiau originalių interjero elementų bendrose viešbučio patalpose bei apartamentuose. 2021 metais atidarytas restoranas „grás“ nepaliko abejingų tiek kurorto lankytojų, tiek vietinių gyventojų. Kruopščiai apgalvojame kiekvieną viešbučių ir restoranų detalę ir jos įgyvendinimą: šiltai priimti, išgirsti, nustebinti.

2012-2022 metų laikotarpiu įgyvendintų projektų sėkmė pastūmėjo mus kurti bei planuoti toliau, užsibrėžiant dar aukštesnius tikslus. Minėdami šį veiklos jubiliejų pristatome ir naujausius LUMONT plėtojamus projektus išskirtinėje, žaliausioje Palangos kurorto dalyje – „Viešnagė“, „Vila Lūšis“ bei „Voveraitė“.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.