Viešnagė

J. Simpsono g. 21, Palanga
39 apartamentai
Statybų pabaiga: 2023 IV ketvirtis

  Vienas arba daugiau laukeliai buvo netinkamai
  užpildyti. Prašome pasitikrinti.

  Dėkojame, Jūsų žinutę gavome.
  Netrukus susisieksime.

  INTRO

  Itin jautri ir tankiai ilgaamžėmis pušimis apželdinta teritorija pareikalavo ypatingo dėmesio. Pagrindinis komandos iškeltas tikslas – užtikrinti teritorijos patrauklumą, todėl medžių sklype išsaugojimas tapo esminiu prioritetu rengiant projektą. Įgyvendinus visus statybos darbus pastatai savo formomis teritorijoje preciziškai įsiliejo tarp juos supančių pušų, o kartu su išskirtiniais techniniais ir medžiagiškumo sprendimais sukūrė vientisą bei su aplinka harmoningai derantį vaizdą.

  39
  apartamentai
  500
  metrų iki jūros
  A+
  energinė klasė
  IŠSKIRTINĖS

  Projekto savybės

  Visa nedidelio tūrio atskirų pastatų architektūrinė idėja gimė apibrėžiant apie kiekvieną saugotiną medį 5 metrų spindulį ir užstatant tik laisvas nuo želdinių vietas taip, kad kiekvieni apartamentai pasiūlytų optimalų privatumą. Visos projekte naudojamos medžiagos pasižymi ilgaamžiškumu, natūralumu bei ekologija, sukuriant sinergiją su pastatus supančiomis ilgaamžėmis pušimis.

  Siekiant išsaugoti kuo daugiau žalumos, projekte buvo visiškai atsisakyta antžeminių automobilių stovėjimo vietų ir suprojektuota požeminė dviejų aukštų aikštelė, kurioje tilps visi automobiliai. Kiekvieni apartamentai turės itin erdvius balkonus arba terasas, kurių dydžiai sieks net iki 44 kv.m. Pastatai naudos ekologišką geoterminį šildymą, o apartamentuose bus naudojama itin pažangi termiškai aktyvuotų paviršių (TAP) sistema patalpų šildymui ir vėsinimui.

  • Aukščiausi medžiagiškumo standartai
  • Erdvios terasos ir balkonai
  • Tankiai apželdinta teritorija
  • Požeminis garažas
  • Panoraminiai langai su vaizdu į pušis
  • Itin pažangi TAP sistema patalpų šildymui ir vėsinimui
  YPATINGA

  Projekto vieta

  Išskirtinė vieta nepamirštamai Viešnagei pačioje Palangos širdyje, istorinėje bei gražiausioje Birutės parko zonoje ir vos kelios minutės pėstute iki nuostabaus Baltijos jūros paplūdimio.

  • 5 min. pėstute iki Birutės parko
  • 3 min. pėstute iki paplūdimio
  • 3 min. pėstute iki restorano
  • 3 min. pėstute iki SPA
  J. Simpsono g. 21, Palanga

  PERŽIŪRĖKITE KITUS
  MŪSŲ PROJEKTUS

  SUŽINOKITE DAUGIAU
  APIE PROJEKTĄ

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.