Lumont plėtojamuose projektuose saulėtą rugsėjo popietę vėl lankėsi garbinga LNTPA komisija

2023-09-20

Lumont plėtojamuose projektuose saulėtą rugsėjo popietę vėl lankėsi garbinga Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) komisija, kuri atvyko pamatyti ir įvertinti jau užbaigtą, praėjusiais metais ,,geriausio metų ateities projekto“ apdovanojimą pelniusį, projektą – ,,Viešnagė“ bei susipažinti su nauju plėtojamu projektu – ,,Vila lūšis“.

Šiemet Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) organizuojamame kasmetiniame konkurse ,,Už darnią plėtrą“, kuriame yra renkami geriausi NT projektai, projektas ,,Viešnagė“ pretenduoja tapti geriausiu įgyvendintu metų projektu, o projektas „Vila lūšis“ – geriausiu ateities projektu.

Komisijai įvertinus ir išrinkus geriausią NT projektą, labiausiai patikusį NT projektą galės rinkti ir visuomenė, tad nepraleiskite progos skirti savo balsą ,,Viešnagė“ ir ,,Vila lūšis” projektams.

Su konkurso sąlygomis galite susipažinti: https://lntpa.lt/renginiai-ir-iniciatyvos/konkursas-uz-darnia-pletra/

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.