Sėkmingai užbaigtas dar vienas projektas – Vila Lūšis

2024-06-05

Džiaugiamės dar vienu sėkmingai užbaigtu LUMONT projektu – Vila Lūšis, itin daug dėmesio pareikalavusiu detalėms bei jų išpildymui.

Architekto Donato Rakausko projektuota 905 kv. m išraiškingos architektūros vila, savo forma ir architektūriniais sprendimais primena laukinio gyvūno – lūšies siluetą gamtos apsuptyje.

Nedidelio tūrio, itin privatų ir vos 5 išskirtinių apartamentų pastatą apjungia naujausi technologiniai sprendimai bei ilgaamžiškos, laiko patikrintos medžiagos. Pačioje Palangos senamiesčio širdyje išplėtoto pastato išorėje naudojamos rankų darbo “Petersen” plytos, derinamos su žalvario fasado elementais. Į dešimties automobilių požeminę stovėjimo aikštelę gyventojai pateks patogiu automobiliniu keltuvu, o visame pastate galės judėti naudodamiesi keleiviniu liftu. Pamiršite apie raktus – optimaliam patogumui įrengta biometrinė praėjimo sistema. Be to, pastato šildymui ir vėsinimui įrengta pažangi geoterminė šildymo sistema su lubų vėsinimo funkcija, užtikrinanti komfortą visais metų laikais.

Fotografijos – Norbert Tukaj

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.