Projektas ,,Viešnagė“ – pripažintas geriausiu 2023 m. projektu poilsio NT kategorijoje!

2023-12-08

Projektas Viešnagė – pripažintas geriausiu 2023 m. projektu poilsio NT kategorijoje!

Dar 2022 m. Viešnagė pripažinta geriausiu metų ateities projektu, šiemet išpildžiusi ir įgyvendinusi visus projekto sprendinius, jau gali didžiuotis ir svarbiausiu konkurso laimėjimu.

Jau 16 metus skaičiuojantis konkursas ,,Už darnią plėtrą“ šiais metais sulaukė rekordinio NT projektų paraiškų skaičiaus – 26. Tačiau Viešnagė projekto pagarba gamtai bei architektūriniai sprendimai neliko neįvertinti: projektas išsaugojo visus teritorijoje esančius medžius, želdinius, netgi tuos, kurie nepateko į saugotinų kategoriją, visa pastatų architektūra įsiliejo tarp ilgaamžių pušų, užstatant tik laisvas nuo želdinių vietas.

Dėkojame Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija | LNTPA komisijai, partneriams, kolegoms bei kiekvienam prisidėjusiam prie šio projekto įgyvendinimo. Sieksime ir toliau kurti projektus, išsiskiriančius požiūriu į kokybę, taikomais aukščiausiais estetikos, medžiagiškumo standartais bei kuriama pridėtine verte tiek gyventojams, tiek miestui.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.