Naujausias LUMONT projektas Palangoje – SENSU

2024-01-26

Įgyvendinę jau ne vieną premium klasės projektą išskirtinėse Palangos vietose bei pritaikę per ilgus veiklos metus sukauptą patirtį, su džiaugsmu pristatome naujausią LUMONT plėtojamą projektą – SENSU.

Dar 2021 m. įsigijus teritoriją, kurioje stovėjo apleistas ir nebeeksploatuojamas pastatas, nedelsiant kibome į darbus bei pradėjome ieškoti veiksmingų sprendimų, kaip prikelti šią unikalią Palangos vietą naujam gyvenimui. Skyrę pakankamai laiko įkvėpimui, diskusijoms, klientų poreikių nustatymui, idėjų paieškoms bei sprendimų priėmimui, pradėjome dar vieno Palangos miestą papuošiančio projekto statybos darbus.

Puoselėdami savo architektūrines idėjas ir vadovaudamiesi išskirtinio būsto koncepcija, itin didelį dėmesį skyrėme pastato architektūrai, kurio kompoziciją padiktavo sklypo forma bei esama gamtinė situacija. Siekiant, kad pastatas kuo natūraliau įsilietų į supančią aplinką, o apartamentai suteiktų daugiau privatumo bei sąlyčio su gamta, buvo pasirinkti laiptuotos architektūros sprendimai, atsispindintys pastatą juosiančiuose itin erdviuose balkonuose. 4 aukštų pastate suformuoti keturiasdešimt septyni 2–3 kambarių apartamentai nuo 35 iki 73 m2 ploto. Visi jie išsiskiria aukštomis, net 2,87–3,17 m siekiančiomis lubomis bei itin erdviais balkonais ar terasomis kiekvienam butui. Vienas jų – net 56 m2 ploto!

Prioritetą skiriant žaliosioms zonoms, projekte buvo nuspręsta įrengti požeminę automobilių aikštelę su dviračių saugojimo vietomis bei suformuoti dvi atskiras kiemo erdves: pagrindinę, kurioje yra patekimai į pastatą ir požeminę automobilių aukštelę, bei vidinę – su daug žalumos, skirtą gyventojų ramybei, poilsiui ir artimam ryšiui su gamta.

Kokybiškam gyvenimui užtikrinti projekte bus įrengti liftai, su kuriais bus lengva patekti į visus pastato aukštus, o apartamentuose pasirinktas pažangus bei ekonomiškas geoterminis šildymas, kondicionavimo sistema oras-oras bei efektyvūs šveicarų gamintojo rekuperatoriai. Visus apartamentus bus galima įsigyti su pilna, kokybiška apdaila, tad būsimiems gyventojams liks tik malonumas pasirūpinti baldais, šviestuvais bei aplinkai jaukumo suteikiančiais dekoro elementais.

Projektas įsikurs pajūrio grožiu išsiskiriančioje Palangos zonoje, Birutės parko pašonėje. Išvystyta infrastruktūra, pėsčiomis pasiekiamas šimtametis ir ramybe alsuojantis pušynas, vos už kelių metrų besidriekiantys dviračių ir pėsčiųjų takai. Tik už 5 min. lengvu žingsniu naujakuriai pasieks gyvenimui įkvepiančią Baltijos jūrą, kuri leis mėgautis visais gyvenimo pajūryje malonumais.

Savo veiklą tęsiame toliau vadovaudamiesi boutique verslo vertybėmis ir filosofija. Mes ne tik statome namus – mes statome juos ten, kur patys norėtume gyventi. Statome taip, tarsi patys ketintume juose įsikurti, ir puoselėjame aplinką, kurios nuoširdžiai linkėtume savo šeimai ir artimiesiems.

Daugiau informacijos apie projektą: https://lumont.lt/gyvenimui/sensu/

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.