Įmonių grupė LUMONT tapo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nariais!

2022-10-19

Džiaugiamės sulaukę pasitikėjimo ir tapę Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nariais!

Tapdami NT lyderių bendruomenės dalimi įgysime svarbią galimybę iš arčiau stebėti bei įsisavinti gerąsias rinkos praktikas, užmegzti naujus ryšius. Taip pat vertiname atsiradusią galimybę dalintis savo veiklos patirtimi, įžvalgomis, taip siekiant prisidėti prie rinkos standartų kėlimo.

„Siekiame tobulėti bei kurti tvarius projektus, kuriančius ilgalaikę vertę. Akiračio plėtimas, naujų ryšių užmezgimas bei dalinimasis patirtimi yra neatsiejama augimo dalis, siekiant įgyvendinti sėkmingus projektus“ – teigia Eimantas Lukauskis, įmonių grupės Lumont pardavimų vadovas.

2012-2022 metų laikotarpiu sėkmingai įgyvendinti projektai pastūmėjo kurti ir planuoti toliau, užsibrėžiant dar aukštesnius tikslus, kad ateityje rinkai turėtumėme galimybę pasiūlyti dar ne vieną pridėtinę vertę Palangos miestui, gyventojams bei poilsiautojams kuriantį projektą.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.