Žilvinas Hotel Palanga

Kęstučio g. 32, Palanga
24 apartamentai

  Vienas arba daugiau laukeliai buvo netinkamai
  užpildyti. Prašome pasitikrinti.

  Dėkojame, Jūsų žinutę gavome.
  Netrukus susisieksime.

  INTRO

  Daugiau nei 50 metų skaičiuojantis, vienas unikaliausių Palangos kurortinės paskirties objektų kviečia poilsiautojus nepamirštamam poilsiui prie Baltijos jūros. Pakibęs virš žemės, su neregėto dydžio konsolėmis ir atstumais tarp atramų, medžio struktūrą primenančios formos pastatas, darniai įsiliejo į natūralią Palangos kurorto gamtą ir tapo neatsiejama jo dalimi. Praeitį menanti didybės manija vis dar atsispindi apartamentų dydyje: apsigyventi galite net 56-70 kv.m apartamentuose, kurie sudaryti iš 2-3 kambarių.

  24
  apartamentai
  500
  metrų iki botanikos parko
  300
  metrų iki jūros
  ISTORINĖ

  vertė

  Kurortinės paskirties objektas „Žilvinas“ buvo suprojektuotas praėjusio amžiaus viduryje: savo veiklą jis pradėjo 1969 metais. Lietuvos TSR Ministrų Tarybai priklausęs poilsio namų pastatas jau to metų architektų bei plačiosios visuomenės buvo pripažintas kaip geriausiai atspindintis naująsias tendencijas. Ypatingą susižavėjimą kėlė originalūs tūriniai sprendimai, išorinė apdaila, kuri tarytum sulieja poilsio namus su gamta, kurortui puikiai tinkamas aukštingumas. Laisvoje Lietuvoje ekspertai šį statinį taip pat įvertino kaip vieną unikaliausių – 2013 m. jis įrašytas į Kultūros paveldo registrą.

  2020 metais Žilvinui patekus į mūsų rankas jautėme didžiulę atsakomybę prikeldami naujam gyvenimo etapui šį praeitį menantį bei architektūrinę vertę turintį statinį. Siekdami išlaikyti ,‚Žilvino“ istorijos tęstinumą, ieškojome tausojančių, subtilių aplinkos atnaujinimo sprendimų. Tam, kad poilsiautojai pajaustų vietos dvasią, buvo išsaugojome kiek įmanoma daugiau originalių interjero elementų bendrose patalpose bei apartamentuose.

  • Unikali architektūra
  • 2-3 kambarių apartamentai
  • Erdvūs balkonai kiekvienam apartamentui
  • Tik 8 apartamentai viename korpuse
  • 3 kambarių apartamentai su virtuvėlėmis
  YPATINGA

  Projekto vieta

  Viešbutis įsikūręs puikioje kurorto vietoje atokiau nuo naktinio gyvenimo triukšmo, tačiau visai netoli ošiančios jūros ir visų strateginių įvairiam poilsiui skirtų objektų: vos 200m iki Baltijos jūros paplūdimio, 300 m. iki Palangos Botanikos parko, 500m iki žymiosios J. Basanavičiaus g.

  • 2 min. pėstute iki paplūdimio
  • 5 min. pėstute iki J. Basanavičiaus gatvės
  • 5 min. pėstute iki Birutės parko
  • 1 min. pėstute iki dviračių tako
  Kęstučio g. 32, Palanga

  PERŽIŪRĖKITE KITUS
  MŪSŲ PROJEKTUS

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.