Restoranas „grás“

Kęstučio g. 32, Palanga
Viešbutyje Žilvinas Hotel Palanga
Susisiekime

  Vienas arba daugiau laukeliai buvo netinkamai
  užpildyti. Prašome pasitikrinti.

  Dėkojame, Jūsų žinutę gavome.
  Netrukus susisieksime.

  INTRO

  Dar visai neseniai duris atvėręs, bet kurorto lankytojų bei gyventojų jau pamiltas restoranas „grás“ kviečia įsitikinti, kad subtilus interjeras, dėmesys detalėms, profesionalus aptarnavimas bei žalumoje paskendusi Palangos vieta – puikus derinys, kuriame gera ne tik atrasti naujus skonius, bet ir niekur neskubant mėgautis dabarties akimirka.

  300
  metrų iki jūros
  500
  kv. m. lauko terasų ploto
  3
  erdvės šventėms
  RESTORANO

  Funkcionalumas

  Su didžiausiu atsidavimu ruošiami visame pasaulyje žinomi maisto šedevrai ir jų ryškūs skoniai sudėti į plataus spektro meniu, kuriame net patys išrankiausi ras sau tinkamą patiekalą – nuo skaniausių picų iki burnoje tirpstančių, medžio anglimi kūrenamoje krosnyje keptų jautienos antrekotų ar populiariųjų kapotinių.

  Planuojantiems asmenines šventes pakviesime į išskirtines restorano „grás“ erdves: lauko terasą, privatų stiklinį namelį arba „grás“ deluxe salę. Sodrių skonių maistas, modernumu bei prabanga alsuojančios erdvės bei profesionalus aptarnavimas užtikrins, kad jūsų šventė atmintyje išliktų dar ilgai.

  Ieškantiems vietos konferencijai ar įmonės renginiui įrengėme konferencijų salę, kuri idealiai tiks tiek mažos, tiek didelės apimties renginiams.

  • Platus meniu pasirinkimas
  • Sodrūs ištobulinti skoniai
  • Profesionalus aptarnavimas
  • Lauko erdvės nutolusios nuo triukšmo
  • Modernios erdvės privačioms šventėms
  YPATINGA

  Projekto vieta

  Restoranas „grás“ įsikūręs viešbutyje Žilvinas Hotel Palanga, puikioje kurorto vietoje atokiau nuo naktinio gyvenimo triukšmo, tačiau visai netoli ošiančios jūros ir visų strateginių įvairiam poilsiui skirtų objektų: vos 200m iki Baltijos jūros paplūdimio, 300 m. iki Palangos Botanikos parko, 500m iki žymiosios J. Basanavičiaus g.

  • 2 min. pėstute iki paplūdimio
  • 5 min. pėstute iki J. Basanavičiaus gatvės
  • 5 min. pėstute iki Birutės parko
  • 1 min. pėstute iki dviračių tako
  Kęstučio g. 32, Palanga

  PERŽIŪRĖKITE KITUS
  MŪSŲ PROJEKTUS

  Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.